Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak nabić lv bez siedzenia przy kompie?


Elider

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejne śmieciowe pytanie by Ja :P

 

Np mam ten Sirox public 14.7 i żeby expić ustawiam sobię go na zombie ( na 1h przez ten czas wybije wszystkie zombiaki) i ustawiam żeby po tym czasie wyłączyło kompa. Jest jakiś lepszy sposób żeby nabijać lv bez siedzenia przy kompie? Słyszałem o warbocie ale podobno obniza K/D na którym mi zależy :mellow:

Opublikowano

@up jakim cudem WarBot moze obnizac kd przeciez to sa zombiaki

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

proszę War_Bot

http://www.mpcforum.pl/topic/571968-undetected30312r-warbot-23-by-pilarius/

 

On nie obniża k/d :)

# pomyśl czasami ;p jak może obniżać k/d jak expi na zombi ? :P

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Opublikowano

@up No to brawo dla ciebie że ekspisz 37 lvl na warbocie :) Ja sam wbiłem 22 lvl bez wspomagaczy i na tym koncie nigdy nie włączę hacka bo mi go szkoda . Ale teraz na drugim koncie używam sobie warbota :) Ale będę go używał do max 16-20 lvl bo wyżej to ban 100 % A war bot jest bardzo dobry :) Przez początki mi nie działał troszkę się napracowałem i w końcu działa dzięki Grasu. I jak używasz war bota na 37 lvl to współczuję ;P

 

Więc polecam koledze warbot ale jak już go chcesz używać to na innym koncie do max 25 lvl :)

Co by tu. ? Siema!

rnket.png

Opublikowano

Nauczcie się jednej rzeczy. Jeśli autor prosi o zamknięcie tematu, to znaczy że już w nim nie piszemy. Cls.

NU94p9A.gif


Wracam..


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...